Bilgi Teknoloji Danışmanlık

Şirketimiz Hakkında
You are here:

Biz Kimiz

2007 yılında kurulan firmamız, IT sektöründe geçtiğimiz süre zarfında tamamen işletmelerin altyapı kurulumundan, sistem odası kurulumu ve son kullanıcı noktasına kadar tasarım, kurulum ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Firmamızla yapacağınız bakım anlaşması çerçevesinde işletmenizi ileriye götürmeniz ve sizler için raporlanabilir bir yapıya kavuşmuş olacaksınız.

Why choose us

Curabitur pellentesque neque eget diam posuere porta. Quisque ut nulla at nunc vehicula lacinia urabitur eget lorem diam ipsum.

  • Easy to use layout visual builder
  • Modern & beautiful ready-made skins
  • Tons of useful widgets & shortcodes
  • Friendly & helpful support team
  • Compatible with popular plugins

Tecrübemiz

IT Danışmanlık - 11 yıl
Network Sistem Kurulumu - 11 yıl
Güvenlik Sistemleri- 11 yıl
Bulut Çözümleri - 8 yıl
ERP Çözümleri - 10 Yıl

Kurucumuz hakkında

Bilal Ünsal

co-founder, IT Director

Email: bilal.unsal@bilgiteknoloji.com.tr
Skype: bilalunsal

Bilişim sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesiyle bir çok network sistemlerin dizaynından kurulumuna kadar aktif rol almıştır. Halen birçok işletmede IT danışman olarak görev üstlenmektedir.

Müşterilerimizin arasında

Görüşler

Bizimle Çalışmanın Faydaları

Envanter Yönetimi

Şirketinizde bulunan aktif ve pasif tüm bilişim ürünlerinin envanteri çıkarılarak yönetilebilir bir yapıya kavuşmuş olacaksınız. Demirbaş kontrolü açısından kritik önem taşıyan sistem aynı zamanda sizlere oluşabilecek sorunların giderilmesi ve raporlanması açısından büyük rahatlık sağlayacaktır.

Sistem Odanız Emin Ellerde

Sistem odanızın dizaynının yapılmasından komple işletilmesine varıncaya kadar tüm süreçlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından planlanarak yönetilmektedir.

Kanunlarla Tam Uyumluluk

Bilgi Teknoloji’yle çalışmaya başladığınız sistem analiziniz tamamlandıktan sonra sisteminizin kanunlarımız karşısındaki uyumluluğu kontrol edilerek sizlerin geri kalmamanız için önerilerimizle beraber tüm uyumluluk süreçlerinizi tamamlıyoruz. Artık kontrol edilebilir ve izlenebilir bir yapıya kavuşuyorsunuz.

Satın alma Hizmeti

Piyasadaki tüm üretici ve distribütör firmalarla yapmış olduğumuz partnerliğimiz sayesinde rekabetçi fiyatlarla ürün tedarik yönetimi.